best rateONLINE REZERVACE

CARL´S cosmetics


Beauty salon značky CARL´S cosmetics nabízí v našem hotelu kosmetické procedury a shop s produkty této značky.    

Dámy, ale i pánové mohou využít služeb této značky denně až do večerních hodin.


KOSMETIKA SE SILOU MÍSTNÍCH LÉČIVÝCH PŘÍRODNÍCH ZDROJŮ

Exkluzivní kosmetická značka CARL‘S je úzce spjata se světoznámým lázeňským městem. Její produkty totiž čerpají svoji sílu z přírodních léčivých zdrojů Karlových Varů, do nichž tisíce let zdejší příroda ukládala svoji energii - jedná se především o karlovarskou termominerální vodu, rašelinu a kaolin. Ty také tvoří základní složky pro jednotlivé kosmetické řady THERMAE, PEAT CARE a PURE KAOLIN. Při jejím vývoji jsou zhodnoceny příznivé účinky místních přírodních léčivých zdrojů a mnohaleté zkušenosti s jejich využitím v balneologickém provozu. Zároveň však byl brán zřetel na požadavky moderní kosmetiky - produkty tak obsahují celou řadu vysoce ceněných kvalitních účinných látek a technologií. Na vývoji kosmetiky se podílí odborníci z řad lékařů i dermatologů.

ZKUŠENOST PROFESIONÁLŮ & ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE & ÚČINNÉ AKTIVNÍ LÁTKY

Kosmetická značka CARL'S vznikla s cílem přinést pro její uživatele a jejich pleť péči, svěžest a energii mládí pro každý den. K tomu jsme při vlastním vývoji každého produktu, vedle příznivých účinků místní přírodních zdrojů, také využili posledních poznatků moderní kosmetiky. Ty jsou postaveny na výsledcích vědeckých výzkumů z oboru chemie, kosmetologie a dermatologie, jejich účinnost je ověřena klinickými testy. Spojením přírodních aktivních látek a moderních látkových komplexů vznikají účinné technologie, díky nimž dosahuje naše kosmetika pozoruhodných výsledků.

EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK KVALITY A TRADICE LÁZNÍ

Kosmetické produkty CARL'S jsme vyvíjeli s veškerou péčí a ohledem k místní slavné lázeňské tradici. Použité přírodní zdroje jsou prověřené mnohaletou balneologickou praxí. Jejich obsah ve výrobku dal vzniknout jednotlivým kosmetickým řadám. Řada THERMAE obsahuje termominerální vodu, řada PEAT CARE využívá účinků rašelinového extraktu a řada PURE KAOLIN tradičně příznivých vlastností kaolinu.


VÍCE INFORMACÍ